fellépő közvetítés és menedzsment

Fellépő közvetítés és menedzsment

Önálló zenei- és művészeti előadók, együttesek, zenekarok, színpadi előadások, műsorvezetők kiközvetítése családi-, civil-, önkormányzati-, valamint üzleti eseményekre, teljeskörű koncertszervezői és menedzsment feladatok ellátása. Narráció készítés. Tehetségkutatás.

Irodánk által képviselt Előadók / Produkciók

Kiemelt Előadóink / Produkcióink

További rendelhető Előadók / Produkciók

312226130_537334138400005_6806184685552992673_n

Színdarabok, tematikus műsorok:

Ünnepi műsorok:

  • A Magyar Kultúra Napja
  • Március 15.
  • A Magyar Költészet Napja
  • A Magyar Holokauszt Áldozatainak Emléknapja
  • A Nemzeti Összetartozás Napja
  • Augusztus 20.
  • Az Aradi Vértanúk Emléknapja
  • Október 23.

Egész estés színdarabok:

  • Pofára eséseim története
  • Légy-ott a Tetthelyen

Szórakoztató előadások:

  • Operetten innen és túl
  • „Vár ezeregy éj”
  • „Jó lenne 120 évig élni”
  • Musical Mindenkinek
  • Táncdal- és Retro fesztivál
  • „Mesélj a Nőkről”
  • „Az én Anyám…”
  • Karácsonyra Várva
207750968_10159194279117492_6524239267889001498_n

Musical- és Operett slágerek:

  • Országos Musical & Operett Kurzus
  • Egri József
  • Buch Tibor, Horváth Elemér Emi és Horváth Péter
  • HeArt Társulat: Musical Mindenkinek
  • HeArt Társulat: Operetten innen és túl
  • Alexa Ákos
6U3A7927

Gyermekműsorok, produkciók:

  • Pitypang Zenekar
  • Alma Együttes
  • Kifli Zenekar
  • Apacuka Zenekar
  • Farkasházi Réka és a Tintanyúl
  • Kalap Jakab
  • Kovácsovics Fruzsina
  • Brandnyúl
  • HeArt Társulat: „Vár ezeregy éj”
  • Alexa Ákos
  • Gyerekpezsgő Duó
  • Varázs Bagázs
  •  
ohf-120

Kiszenekaros, egyéni produkciók:

  • Csézy
  • Zséda
  • Kökény Attila
  • Nagy Feró
  • Vastag Csaba
  • Irigy Hónaljmirigy
  • Pál Dénes
  • Szandy
  • Szalma Annamária
  • Wiragh
DSC03611

Nagyzenekaros koncertprodukciók:

  • Budapest Bár
  • Magna Cum Laude
  • Majka
  • Rúzsa Magdi
  • Wolf Kati
241969099_4694960117230689_7431160101579453582_n

Mulatós műsorok:

  • Fásy Ádám
  • 3+2 Együttes
  • Kaczor Feri
  • Csocsesz
  • Felvidéki Mulatós Sanci és Barátai
  • Bunyós Pityu
  • Mohácsi Brigi
  • Postás Józsi
  • Dudar Feri
  • Bitang Isti
  • Németh József
  • Paksi Zolika
  • Kovács Norby
  • Ungri Rebeka
  • Horváth Laci
296260995_523420259541740_5932874316212384607_n

Nosztalgia műsorok:

  • Nádas György
  • HeArt Társulat: „Jó lenne 120 évig élni”
  • HeArt Társulat: Táncdal- és Retro fesztivál
  • Gramofon Band
366912966_305089068700917_8526662204766097711_n

Party zenekarok, Zenészek:

  • Star Voice Band
  • Avanti Zenekar
  • Voice Band
  • Dimenzió Zenekar
  • Marcello and The Flaming Boppers
  • Discover Band
  • JAM Showband
339714748_532152239065383_8423525934470516508_n

Akusztikus formációk:

  • Lili & Miki Acoustic
  • Maya ‘N’ Peti
  • DuoCorde
  • Duo RedWhite
  • Flóra & Bálint Acoustic
  • Acoustic Cuts Duó
  • Black Velvet Acoustic Duo
398472064_896101445212128_1911937396435030612_n

Humorista, Stand Up:

  • Nádas György
  • Janklovics Péter
  • Hadházi László
  • Kató néni
  • Szomszédnéni Produkciós Iroda
144316443_2873535856195168_3255573626488851569_n

Bűvész- és Mentalista Show:

  • Németh Norbert Topgun Live! Show Flair Bartender
  • Balogh Anna bűvészet & stand up comedy
  • Kristály Márton vízgömbművész
  • Dobrossy bűvész-show
  • Hajnal Máté bűvész
  • Alexa Ákos bűvész és előadóművész
  • Szombati Zsolt bartist koktél & catering
fbt

Dj-k:

  • Dj Szatmári feat Szakos Andi
  • Breda Bia
  • Regán Lili
  • Dj Kalocsay
  • Dj Döme – Tenk Zsolt
  • Dj Personal – Kiss Imre Attila
  • Music Sound – Pincési Attila
  • Dj Kis Dávid
  • Dj Tommer – Szentkuti Tamás
  • DreamVoice – Pánczél Norbert
  • Veres István
  • Dj Miky – Berta Miki
debrecen_big_band

Big Band, Dixiland:

  • Debrecen Big Band
  • Füred Dixiland Band
399076829_754021753204029_8171187386748778816_n

Hagyományőrző produkciók:

  • Berecz András ének- és mesemondó
  • Vadrózsa Citera Zenekar
mazsorett01

Táncos produkciók:

  • Magyar Nemzeti Táncegyüttes
  • Alba Regia Táncegyesület
  • Duna Táncegyüttes
  • Balaton Táncegyüttes
  • Berecz István
  • 3Falu Tánccsoport
  • Mazsorett és színpadi táncok
  • Argentin tangó és latin táncok
  • Brazil samba show
  • Közönség táncoltatás
  • Hastáncos bemutató
  • Showtánc
  • PA Dance & Fitness
  • Hot Men Dance
296078843_608240920664629_5782184649569922355_n

Chef-ek, Szakácsok, főzős produkciók:

  • Lázár chef
  • Szabi a Pék
  • Buday Péter
  • Pauli Zoltán
  • Rákóczi Feri
  • Volenter István
  • Kató néni
  • Vajtó László
9b0c7b9d03a540c599d7418856652200

Sportos produkciók:

  • László Gyula labdazsonglőr
129444983_2845975825667473_786794148245925965_n

Műsorvezető, Narrátor:

  • Nemes Anna
  • Nagy Detti
  • Kálmán Henrietta
  • Molnár Lilla
  • Rákóczi Feri
  • Gundel-Takács Gábor
  • Geri Tamás
  • Barna László
  • Németh Zoltán
  • Bagi Péter
  • Kalányos Tamás
  • Németh Gábor

Vedd fel velünk a kapcsolatot:

Adatkezelési tájékoztatót. 

Kövess minket közösségi oldalainkon is!

Kérdésed van? Keress minket elérhetőségeinken!

Igari Balázs

+3620 4323 544

Email

pannoniaprogram@gmail.com

Pannónia Programiroda - Színesen szervezünk ©Székesfehérvár 2012-2023

Kép-Élet-Fotóstúdió Kft. Adószám: 23881103-1-07